Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa Ostrów Wlkp

Hostessa Ostrów Wlkp

Ostrów Wielkopolski - Wielkopolskie

2014-12-10 16:59

Ogólnopolska Agencja Merchandisingowa poszukuje do realizacji zleceń:

Hostessa na terenie miasta Ostrów Wlkp

Zakres obowiązków:

- aktywne promowanie asortymentu branży FMCG
- wypełnianie raportów i przesyłanie do centrali

Oczekujemy:

- dyspozycyjności, pełnoletności
- miłej aparycji, atrakcyjnego wyglądu
- zaangażowania w wykonane zlecenia

Oferujemy:

- elastyczny czas realizacji zleceń
- jasne wskazania jak prawidłowo realizować zlecenia
- szkolenie z technik sprzedaży
- umowę zlecenie
- pracę w młodym, dynamicznym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych)