Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Merchandiser Grudziądz

Merchandiser Grudziądz

Grudziądz - Kujawsko-Pomorskie

2015-01-21 09:03

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do dłuższej współpracy do pracy dodatkowej przy wykładaniu towaru w markecie budowlanym w Grudziądzu.

Szczegóły: Grudziądz
Umowa: Umowa Zlecenie

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandiser,

Czas pracy:
- 2 wizyty w tygodniu w markecie budowlanym (łącznie 18 godziny miesięcznie) dział Narzędzia;
- I wizyta odbywa się w poniedziałek lub wtorek – trwa 2 godziny, II wizyta odbywa się w czwartek lub piątek – trwa 2,5 godziny, godziny pracy dowolne;
Stawka: 11,00 zł brutto/h

Obowiązki:
- Wyłożenie towaru po dostawie,
- Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
- Sprawdzenie dostępności produktów,
- Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Oferujemy:
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie;
- Długofalową współpracę;
- Możliwość poszerzenia współpracy o inne projekty.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV w temacie wpisując: „Merchandiser Grudziądz”.