STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - PILNE! Hostessa/Promotor Galeria Ursynów od 14.02

PILNE! Hostessa/Promotor Galeria Ursynów od 14.02

Warszawa - Mazowieckie

2015-02-12 13:48

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze hostessy/promotora do promocji punktu bankowego w Galerii Ursynów.
Praca w dniach 14-15.02, 19-22.02 i 26-30.02 od godziny 12.00 do 18.00.
Praca od soboty!

Obowiązki:
- zapraszanie do zapoznania się z historią kredytową
- zapraszania do odwiedzin punktu obsługi klienta
- budowanie pozytywnego wizerunku naszego klienta

Wymagania:
- komunikatywność
- pewność siebie
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- odpowiedzialność
- sumienność
- mile widziany status studenta

Oferujemy:
- stawkę 11 zł brutto/h
- współpracę w oparciu o umowę zlecenie
- możliwość długofalowej współpracy przy podobnych projektach

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swoich aplikacji z podaniem imienia i nazwiska oraz numeru telefonu kontaktowego.