Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Merchandiser Jelenia Góra

Merchandiser Jelenia Góra

Jelenia Góra - Dolnośląskie

2015-02-13 14:51

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do dłuższej współpracy do pracy w roli merchandisera w markecie budowlanym w Jeleniej Górze.
Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandiser/promotor,
Czas pracy:
Mamy do zaoferowania serwisy w marketach budowlanych w Jeleniej Górze:
• 2 wizyty w miesiącu w markecie budowlanym, wizyta w markecie trwa 1,5 godziny(łącznie 3 godziny miesięcznie) dział Budowlany; dni i godziny pracy – dowolne; Stawka: 12,00 zł brutto/h

Obowiązki:
- Wyłożenie towaru po dostawie,
- Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
- Ewentualne uzupełnienie braków w towarze,
- Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Oferujemy:
• Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie przy prestiżowych markach
• Możliwość rozwoju
• Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
• Zdobycie cennego doświadczenia
• Miłą atmosferę w pracy
• Umowę zlecenie
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres e mail w temacie wpisując: „Merchandiser Jelenia Góra”