Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa

Hostessa

Wrocław - Dolnośląskie

2015-02-13 14:51

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego klienta, firmy z branży rozrywkowej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osób na stanowisko:

Hostessa
Miejsce pracy: Wrocław (rynek)

Główne obowiązki na stanowisku:
• Zapraszanie potencjalnych Klientów do lokalnego Klubu,
• Wspieranie działań marketingowych firmy.

Wymagania:
• Przebojowość, pozytywne nastawienie do ludzi, poczucie humoru, komunikatywność,
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub innego w stopniu komunikatywnym,
• Dyspozycyjność do pracy w godzinach wieczornych / nocnych.

Oferujemy:
• Zatrudnienie przez pewnego pracodawcę - Adecco Poland,
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
• Miłą atmosferę pracy w dynamicznym i młodym zespole.

Jeśli jesteś pewna siebie, otwarta, uśmiechnięta i zainteresowała Cię powyższa oferta zapraszamy do współpracy! Aplikuj za pomocą przycisku.