STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Host / Hostessa do obsługi Konferencji w Katowicach 14/03/2015

Host / Hostessa do obsługi Konferencji w Katowicach 14/03/2015

Katowice - Śląskie

2015-03-11 11:43

Opis stanowiska

obsługa gości Konferencji w Katowicach 14 marca 2015 (sobota)
udzielanie informacji i pomocy organizacyjnej
rozpakowanie i przygotowanie materiałów konferencyjnych
przygotowanie recepcji
rejestrowanie uczestników
rozdanie a następnie zebranie ankiet oceniających konferencję
przeprowadzenie konkursu na nagrody książkowe/ tablety dla Gości konferencji
wystawianie i wydanie certyfikatów
wpisanie formularzy rejestracyjnych do komputera

Wymagania

doświadczenie na podobnym stanowisku
wysoki poziom kultury osobistej
komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,otwartość
osoby studiujące / uczące się mile widziane
dyspozycyjność 14 marca 2015 - sobota w godz. 6.30-17.30

Oferta

zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w trakcie trwania Konferencji w Katowicach
praca 14 marca (sobota) 2015
wynagrodzenie 15,00 zł brutto / godz.
możliwość pracy przy obsłudze prestiżowego wydarzenia

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji.