STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Dermokonsultantka kosmetyczna – Zabrze i okolice

Dermokonsultantka kosmetyczna – Zabrze i okolice

Toszek - Śląskie

2015-03-24 14:42

Szczegóły oferty:
Umowa - umowa zlecenie,
Stawka – 10,00 zł netto/godz.
Atrakcyjny system premiowy
Praca – 14-16 dni roboczych w miesiącu – praca w tygodniu oraz ewentualnie soboty
Konieczne spotkanie szkoleniowe przed konsultacjami

Opis stanowiska:
•sumienne prowadzenie dermokonsultacji
•profesjonalne badanie cery i udzielanie porad kosmetycznych
•budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem - merchandising w punkcie sprzedaży
•dbanie o wysoki poziom sprzedaży
•systematyczne raportowanie wyników sprzedaży
•współpraca z przedstawicielami handlowymi przy przygotowaniu i prowadzeniu akcji promocyjnych oraz eventów

Wymagania:
•własny samochód (zwracamy koszt paliwa)
•znajomość zagadnień z dziedziny kosmetyki pielęgnacyjnej
•mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, udzielaniu porad i konsultacji kosmetycznych
•łatwość nawiązywania kontaktów
•zaangażowanie w wykonywaną pracę
•dyspozycyjność dopasowana do harmonogramu akcji

Oferujemy:
•zdobycie cennego doświadczenia na rynku pracy w dziedzinie dermokonsultacji
•pracę dla prestiżowych marek kosmetycznych oraz dermokosmetycznych
•atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkowym systemem premiowania za realizację planów sprzedaży
•pracę w młodym i dynamicznym zespole

Opis dodatkowy:
Zainteresowane osoby spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciami na adres mail. W tytule maila należy wpisać – „ Dermokonsultantka kosmetyczna – Zabrze i okolice" Oraz dołączyć oświadczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.