STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Koordynator hostess - supervisor

Koordynator hostess - supervisor

Łódź - Łódzkie

2015-03-28 19:14

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji, poszukujemy osoby na stanowisko :
Koordynator hostess

Miejsce pracy - woj. łódzkie (możliwe wyjazdy w dalsze rejony kraju)

Zadania:
- organizacja promocji i czasu pracy hostess (równiez poza woj. łódzkim)
- realizacja zleceń kierowanych od pracodawcy
- współpraca z klientami detalicznymi
- bezpośredni kontakt z placówkami
- kontrola pracy hostess
- raportowanie przebiegu pracy
- nadzorowanie i kontrolowanie przebiegu akcji
- rekrutacja oraz szkolenie hostess

Wymagania:
- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- prawo jazdy kat. B (czynne)
- dyspozycyjność w tygodniu i weekendy
- stanowczość, rzetelność w wykonywanych czynnościach
- gotowość do wyjazdów służbowych
- umiejętność zarządzania grupą pracowników
- wykształcenie wyższe
- doświadczenie na stanowisku supervisora lub podobnym będzie dodatkowym atutem
- obsługa pakietu MSoffice.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
- niezbędne do pracy narzędzia (telefon, komputer z intranetem, samochód, tablet)