STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy Koordynatora Promotorów - Sprzedawca AGD (małe)

Poszukujemy Koordynatora Promotorów - Sprzedawca AGD (małe)

Szczecin - Zachodniopomorskie

2015-04-08 17:08

Dla naszego Klienta LIDERA RYNKU W BRANŻY AGD poszukujemy obecnie
Kandydatów na stanowisko:

KOORDYNATOR PROMOTORÓW – SPRZEDAWCA AGD (MAŁE)
UMOWA ZALECENIE

OD KANDYDATEK/ KANDYDATÓW OCZEKUJEMY
• DOŚWIADCZENIA NA STANOWISKU KOORDYNATORA (MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W DZIALE AGD )
• REALIZACJI WYNIKÓW SPRZEDAŻOWYCH
• DOŚWIADCZENIA W ZARZĄDZANIU LUDZMI – PRZYNAJMNIEJ 1 ROK
• UMIEJĘTNOŚCI COACHINGOWYCH I MOTYWACYJNYCH ZESPOŁU
• WYKSZTAŁCENIA MINIMUM ŚREDNIEGO
• BARDZO DOBRYCH UMIEJĘTNOŚCI KOMUNIKACYJNYCH
• UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA
• SILNEJ MOTYWACJI DO PRACY, KREATYWNOŚCI I ZAANGAŻOWANIA

ZAPEWNIAMY:
• PRACĘ DLA LIDERA RYNKU, MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU W PRĘŻNEJ MIEDZYNARODOWEJ FIRMIE
• STABILE ZATRUDNIENIE
• PRACĘ W PRZYJAZNYM I PROFESJONALNYM ŚRODOWISKU
• PAKIET SZKOLEŃ PRODUKTOWYCH I SPRZEDAŻOWYCH
• ATRAKCYJNE WARUNKI FINANSOWE
• DODATKOWE BONUSY OD ZREALIZOWANEJ SPRZEDAŻY

OBOWIĄZKI:
• ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ROZWÓJ SPRZEDAŻY
• PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA WEDŁUG STANDARDÓW FIRMY
• BADANIE POTRZEB KLIENTA I UDZIELANIE WŁAŚCIWYCH REKOMENDACJI ZAKUPOWYCH
• ZAPEWNIENIE CIĄGŁEJ DOSTĘPNOŚCI PRODUKTÓW
• DBANIE O WŁAŚCIWĄ EKSPOZYCJĘ TOWARU ZGODNIE Z OKREŚLONYMI WYTYCZNYMI
• DBAŁOŚĆ O WIZERUNEK FIRMY
• RAPORTOWANIE WYNIKÓW SPRZEDAŻY

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV
wraz z podaniem w tytule wiadomości numeru referencyjnego z nazwą miasta (Numer referencyjny:
(KP-S/województwo/ nazwa wybranego miasta)

Na CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)”. Informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.