STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - hostessa do media markt 16zł/netto

hostessa do media markt 16zł/netto

Warszawa - Mazowieckie

2015-04-22 16:18

rtvagd to agencja działająca w obszarze sprzedaży, trade marketingu oraz event marketingu
Poszukujemy energicznych, otwartych na Klienta, odpowiedzialnych, sympatycznych młodych osób do współpracy przy promocji i sprzedaży sprzętu gospodarstwa domowego – małego AGD, na terenie sklepów sieci Media Markt/Saturn.

Zakres obowiązków:
• sprzedaż i prezentacja produktu (produkt multicooker)
• doradztwo Klientom
• nawiązywanie i budowanie pozytywnych relacji z klientami indywidualnymi
• dbanie o dobry wizerunek marki

Wymagania:
• dyspozycyjność min 4x od pn do ndz
• zaangażowanie
• komunikatywność
• miła aparycja
• umiejętność nawiązania kontaktu z Klientem
• wytrwałość
• doświadczenie w podobnej pracy mile widziane

Oferujemy:
• szkolenia produktowe i sprzedażowe
• atrakcyjne wynagrodzenie – atrakcyjna stawka godzinowa 16zł netto
• system motywacyjny - system bonusowy za sprzedaż

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji