Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - PROMOTOR MARKI

PROMOTOR MARKI

Łódź - Łódzkie

2015-05-08 14:24

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Poszukujemy otwartych na potrzeby Klienta, energicznych, osób do współpracy przy promocji i sprzedaży wysokiej klasy sprzętu AGD w placówkach detalicznych, dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce w swojej branży, wiodącego lidera rynku, firmy AMICA

Stanowisko:

PROMOTOR/PROMOTORKA

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

- sprzedaż i prezentacja produktu (nowa linia, sprzęt wysokiej klasy)

- doradztwo Klientom

- nawiązywanie i budowanie pozytywnych relacji z klientami indywidualnymi

- dbanie o dobry wizerunek marki Amica

Wymagania:
- status studenta

- doświadczenie na analogicznym stanowisku

-duża orientacja na wynik

- wysoki poziom komunikacji oraz otwartość na ludzi

- umiejętność słuchania, elokwencja

- duża energia i dynamizm

- miła aparycja oraz wysoka kultura osobista

- zainteresowania oraz ciekawość zdobycia wiedzy dotyczącej nowych technologii

- mile widziane doświadczenie na podobnych stanowisku (promocje, obsługa Klienta, sprzedaż)

- wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci ostatnich lat studiów)

- dyspozycyjność w weekendy

Oferujemy:

- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

- szkolenia produktowe i sprzedażowe (możliwość poznania nowych produktów)

- praca na rzecz bardzo rozpoznawalnej marki Amica

- praca na rzecz firmy o wysokich standardach

- praca weekendowa (piątek, sobota, niedziela)

- długofalowa współpraca – minimum do końca 2015 roku

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system bonusowy za sprzedaż)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected] lub aplikowanie osobiście w biurze Adecco w Łodzi (ul. Wólczańska 128/134)