STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa w sklepie sportowym - Kraków

Hostessa w sklepie sportowym - Kraków

Kraków - Małopolskie

2015-05-21 13:34

AGENCJA PRACY BETSMA SP. Z O.O.
Nr Rej. Agecji 5169
W związku z dynamicznym rozwojem, dla swojego klienta poszukuje obecnie:

Hostessy w sklepie sportowym
Kraków ul. Zakopiańska

Obowiązki:
- informowanie o zasadach programów lojalnościowych w sklepie sportowym,
- tłumaczneie zasad uczestnictwa w w/w programach,
- zachęcanie klientów do wzięcia udziału w dostępnych programach lojalnościowych.

Wymagania:
- dyspozycyjność w piątki w godz. 15-19, soboty oraz niedziele w godz. 10-18,
- nienaganna aparycja,
- doświadczenie w zachęcaniu klientów do korzystania z programów oferowanych przez hipermarkety.

Oferujemy:
- umowę cywilnoprawną,
- stawkę godziniwą,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o profilu sportowym.

Aplikacje prosimy przesyłać z dopiskiem: "Hostessa - Kraków".

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".