STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa na weekend 29.- 31.05.2015

Hostessa na weekend 29.- 31.05.2015

Wałcz - Zachodniopomorskie

2015-05-23 11:38

Cursor S.A. jest liderem wśród firm zajmujących się świadczeniem usług wsparcia sprzedaży i marketingu: merchandising, outsourcing sił sprzedaży, animacje, promocje, logistyka dla firm między innymi z branż: FMCG, telekomunikacyjnej, farmaceutycznej czy bankowej.

Obecnie poszukujemy kandydatek na stanowisko:

Hostessa

(Praca w weekend w dn. 29-31.05.2015)

Zakres obowiązków:

• promowanie produktów naszych klientów na terenie wybranego miasta
• bezpośredni kontakt z klientami
• dbanie o powierzoną ekspozycję i materiały
• zachęcanie klientów do zapoznania się z produktem

Wymagania:

• wymagana sanepidowska książeczka zdrowia
• wysoka kultura osobista
• rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
• punktualność i odpowiedzialność
• doświadczenie w pracy hostessy mile widziane
• miłe i optymistyczne usposobienie
• preferujemy osoby posiadające status osoby uczącej się.

Oferujemy:

• zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
• pracę w przyjaznej atmosferze, w nowoczesnej strukturze promocyjno – reklamowej
• profesjonalne szkolenia
• dłuższą współpracę (z możliwością nasilenia pracy w okresie wakacyjnym)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Prosimy o zaznaczenie nazwy miasta w tytule wiadomości w którym chciałaby Pani podjąć pracę.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku)"