Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa

Hostessa

Łódź - Łódzkie

2015-05-25 17:04

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 6000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:HostessaLokalizacja: Łódź

Zadania:- informowanie pełnoletnich osób palących o markach wyrobów tytoniowych Klienta- wspieranie działań marketingowych

Oferujemy:- atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania premii- zdobycie doświadczenia zawodowego- podjęcie długofalowej współpracy- pracę w młodym zespole- umowę zlecenie

Wymagania:- status studentki (mile widziane studentki min. III roku studiów)- dyspozycyjność od wtorku do soboty po ok. 6 godzin- wiek w przedziale 21 - 26 lat,- umiejętność autoprezentacji- komunikatywność,- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie