STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Konsultantka kosmetyczna Sopot

Konsultantka kosmetyczna Sopot

Sopot - Pomorskie

2015-06-01 12:13

Szczegóły oferty:
Umowa - umowa zlecenie,
Stawka – 10,00 zł netto/godz.
Konieczne spotkanie szkoleniowe przed konsultacjami

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, udzielaniu porad i konsultacji kosmetycznych
- miele widziana znajomość zagadnień z dziedziny kosmetyki pielęgnacyjnej
- mile widziane wykształcenie kierunkowe (kosmetyczne, medyczne) będzie dodatkowym atutem
- łatwość nawiązywania kontaktów
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- dyspozycyjność

Obowiązki:
- aktywne promowanie i sprzedaż kosmetyków
- wykonywanie badania cery i udzielanie porad kosmetycznych
- merchandising w punkcie sprzedaży
- dbanie o wysoki poziom sprzedaży

Oferujemy:
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- pracę w prestiżowej firmie dermokosmetycznej
- możliwość zdobycia doświadczenia w branży kosmetycznej

Harmonogram pracy:
Czerwiec – 13-14, 27-28
Lipiec – 18-19
Sierpień – 15-16, 29-30
Wrzesień – 12-13, 26-27
Godziny pracy – 8:30 – 18:30

Opis dodatkowy:
Zainteresowane osoby spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciami na adres mail. W tytule maila należy wpisać – „ Hostessa – SOPOT " Oraz dołączyć oświadczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.