Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotorka Marki/Ambasadorka

Promotorka Marki/Ambasadorka

Tychy - Śląskie

2015-06-01 12:48

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy najlepszych Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: A/02/15/TCH

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:

• informowanie o promocjach, produktach, markach wyrobów tytoniowych Klienta
• przygotowywanie raportów z prowadzonych działań
• dystrybuowanie materiałów reklamowych

Wymagania:

• status studenta – warunek konieczny
• dyspozycyjność od wtorku do soboty
• mile widziani studenci dzienni i zaoczni
• miła aparycja, wysoka prezencja
• zaangażowanie i zmotywowanie do pracy

Oferujemy:

• atrakcyjną stawkę godzinową: 17,52 zł brutto/godz.
• miesięczne premie za dobre wyniki – system motywacyjny
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• elastyczne godziny pracy
• narzędzia niezbędne do pracy

Oferta dotyczy pracy na podstawie umowy zlecenia. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV wraz z zdjęciem na adres: [email protected]