STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Pilnie poszukiwana HOSTESSA i HOST ! KOŁOBRZEG

Pilnie poszukiwana HOSTESSA i HOST ! KOŁOBRZEG

Kołobrzeg - Zachodniopomorskie

2015-07-13 16:51

POSZUKIWANE 2 HOSTESSY I 2 HOSTÓW:

MIEJSCE: KOŁOBRZEG - PLAŻA
DATA: 25.07 ORAZ 1.08 (soboty)
CZAS PRACY: PO 8H (GODZINY JESZCZE USTALANE)
OBOWIĄZKI: Rozdawanie ulotek i gadżetów firmowych - praca lekka i przyjemna
STAWKA: 88zł/dzień pracy (11zł/1h) - umowa zlecenie + zwrot za ew. dojazd
STRÓJ: MARYNARSKI ZAPEWNIONY OD NAS - KOBIETA JAKAŚ SUKIENKA MARYNARSKA, MĘŻCZYZNA SPODNIE + T-SHIRT + CZAPECZKI
NAJLEPIEJ OSOBY: mające status ucznia/studenta oraz z doświadczeniem ! Lub jeśli nie posiada doświadczenia to musi być otwarta do ludzi, komunikatywna, pracowita i po prostu w porządku.

Oczekujemy pewnych osób w 100% !! Nie tolerujemy spóźnień, niechlujnego przygotowania do pracy i oszukiwania w godzinach pracy (robienie zbyt długich przerw, uciekanie z ulotkami w ,,jakieś miejsca")...

Będziemy jak najszybciej kontaktować się z osobami, które się zgłoszą.
JESTEŚ NIE PEWNA/PEWNY - NAJLEPIEJ SIĘ NIE ZGŁASZAJ.