STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotorka dermokosmetyków z dużym doświadczeniem w pracy z klientami

Promotorka dermokosmetyków z dużym doświadczeniem w pracy z klientami

Warszawa - Mazowieckie

2015-07-30 13:11

Agencja Advanced BTL, świadcząca usługi w zakresie merchandisingu i organizująca akcje promocyjne z udziałem konsultantek i hostess, poszukuje energicznej, otwartej na klienta, odpowiedzialnej i sympatycznej Konsultantki kosmetycznej z dużym doświadczeniem w Warszawie do promowania nowych dermokosmetyków prestiżowej marki do dłuższej współpracy

Szczegóły oferty:
Umowa - umowa zlecenie,
Stawka – 12 zł brutto/godz. + premie sprzedażowe uzależnione od ilości sprzedanych produktów

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, udzielaniu porad i konsultacji kosmetycznych
- znajomość zagadnień z dziedziny kosmetyki pielęgnacyjnej
- wykształcenie kierunkowe (kosmetyczne, medyczne) będzie dodatkowym atutem
- łatwość nawiązywania kontaktów i otwartość
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- dyspozycyjność

Obowiązki:
- merchandising w punkcie sprzedaży
- dbanie o wysoki poziom sprzedaży
- systematyczne raportowanie wyników sprzedaży
- współpraca z przedstawicielami handlowymi przy przygotowaniu i prowadzeniu akcji promocyjnych oraz eventów

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- pracę w prestiżowej firmie dermokosmetycznej
- dodatkowy system premiowania za realizację planów sprzedaży

Opis dodatkowy:
Zainteresowane osoby spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciami na adres mail. W tytule maila należy wpisać – „ Konsultantka kosmetyczna – Warszawa" Oraz dołączyć oświadczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.