STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostess do obsługi prestiżowego eventu

Hostess do obsługi prestiżowego eventu

Szczecin - Zachodniopomorskie Nr ref.: H/Sz

2011-04-19 16:44

Poszukujemy hostess z doświadczeniem, do obsługi prestiżowego eventu w SZCZECINIE:
Poniżej szczegóły:

Data: 20 MAJ 2011
Rozpoczęcie pracy o godz. 15.00, zakończenie o 23.00.
Stawka : 150 zł na rękę

Poniżej nasze wymagania wobec hostess:
- doświadczenie na prestiżowych imprezach,
- wiek pomiędzy 20 a 25 rokiem życia (nie młodsze),
- rozmiar ubrania S lub M,
- o wysokiej kulturze osobistej, zawsze miłe i uśmiechnięte
- język angielski komunikatywny,
- ubiór zapewniamy : sukienki małe-czarne ze złotym akcentem, złoty lub czarny żakiet z materiału o fakturze identycznej jak sukienka, własne : wysokie klasyczne czarne szpilki z zakrytymi palcami, uczesanie (włosy upięte).

Obowiązki hostess:
- powitanie gości przy wejściu
- odprowadzanie gości na salę,
- wskazywanie miejsca gościom specjalnym,
- asystowanie gospodarzom Gali,
- pomoc organizatorom w wykonywaniu bieżących obowiązków,
- wręczanie toreb z upominkami dla gości po zakończeniu uroczystości.

Prosimy aby zainteresowane pracą dziewczęta ze SZCZECINA wysyłały do nas aplikacje

Zgłoszenie powinno zawierać:
- imię + nazwisko
- nr telefonu
- wiek
- wzrost
- wymiary biust/ talia/biodra
- znajomość języków obcych, w jakim stopniu ?
- 4 zdjęcia (twarz + sylwetka ) - prosimy o zdjęcia jak najmniej obrobione, ALE DOBREJ JAKOŚCI!!!