STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessy na Akcję Promocyjną Poznań!

Hostessy na Akcję Promocyjną Poznań!

Poznań - Wielkopolskie

2015-08-12 17:57

Szukamy hostessy do pracy na akcji promocyjnej naszego klienta ( zachęcania do pobierania aplikacji mobilnej na telefon ), w sklepie Eurocash w Poznaniu.

Termin i miejsce:
18.08 - wtorek godz. 08.00-14.00
21.08 - piątek godz. 08.00 - 14.00
22.08 - sobota godz. 07.00 - 13.00

Pierwszeństwo mają osoby dostępne całą akcję - 3 dni. W razie dostępności tylko w wybrane dni proszę o informację w mailu.

Miejsce: Sklep Eurocash w Poznaniu

Stawka: 9,00 zł/h,na rękę jako wynagrodzenie stałe - łącznie przy 18 godzinach pracy 162,00 zł całość oraz dodatkowo 2,00 zł premii za każdą pobraną aplikację przez klienta.

Zadania: Zachęcanie klientów do pobierania aplikacji mobilnej naszego klienta na telefon oraz rozdawanie ulotek na terenie sklepu.

Wymagania:
- aktualna książeczka sanepidowska,
- wysoka komunikatywność, otwartość ,
- mile widziane sprawne obsługiwanie telefonów/ smartfonów/ tabletów,
- miła aparycja,
-wiek 18-26 lat,
- mile widziane doświadczenie w pracy hostessy bądź obsłudze klienta,
- odpowiedzialność, rzetelność

Proszę o zgłoszenia przez strefę hostess.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.