STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessy na Akcję Promocyjną Toruń!

Hostessy na Akcję Promocyjną Toruń!

Bydgoszcz - Kujawsko-Pomorskie

2015-08-17 20:23

Szukamy hostessy do pracy na akcji promocyjnej naszego klienta w sklepie Eurocash w Toruniu

Termin i miejsce:
24.08 - poniedziałek godz. 08.00-14.00
28.08 - przyszły piątek godz. 08.00 - 14.00
29.08 - przyszła sobota godz. 07.00 - 13.00

Pierwszeństwo mają osoby dostępne całą akcję - 3 dni. W razie dostępności tylko w wybrane dni proszę o informację w mailu - również jest szansa na pracę - mogę podzielić akcję na 2 osoby.

Miejsce: Sklep Eurocash w Toruniu ul. Batorego

Stawka: 9,00 zł/h,na rękę jako wynagrodzenie stałe - łącznie przy 18 godzinach pracy 162,00 zł całość oraz dodatkowo 2,00 zł premii za każdą pobraną darmową aplikację przez klienta.

Zadania: Zachęcanie klientów sklepu do pobierania darmowej aplikacji mobilnej naszego klienta na telefon oraz rozdawanie ulotek na terenie sklepu.

Wymagania:
- Aktualna Książeczka Sanepidowska
- wysoka komunikatywność, otwartość
- mile widziane sprawne obsługiwanie telefonów/ smartfonów/ tabletów,
- miła aparycja,
-wiek 18-26 lat,
- mile widziane doświadczenie w pracy hostessy bądź obsłudze klienta,
- odpowiedzialność , rzetelność.

Proszę o zgłoszenia przez strefę hostess.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.