STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Stałe zlecenia dla hostess na terenie Warszawy. 2000 zł netto miesięcznie

Stałe zlecenia dla hostess na terenie Warszawy. 2000 zł netto miesięcznie

Konstancin-Jeziorna - Mazowieckie

2015-08-20 10:35

Animacja sprzedaży kosmetyków.
Lokalizacja: perfumerie i drogerie w warszawskich Centrach Handlowych

120h miesięcznie po 6h lub 8h dziennie, 15 lub 20 dni w miesiącu od wtorku do soboty w godzinach popołudniowych

Start zleceń od września!

Zadania:

• Prowadzenie animacji sprzedaży - doradzanie konsumentkom kosmetyków premium firmy COTY
• Raportowanie w systemie online

Oferujemy:

• 2000 zł netto za 120h dla osoby uczącej się
• Umowa zlecenie
• Szkolenie przed startem zlecenia
• Długa współpraca oraz zlecenia przez cały rok

Wymagania:

• Dyspozycyjność od wtorku do soboty po 6h do 8h (zamykając się w godzinach 11-20)
• Wiedza nt. rynku kosmetyków kolorowych, zapachów
• Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
• Wysoka kultura osobista i miła aparycja
• Dobre umiejętności interpersonalne
• Otwartość na klienta
• Miła, reprezentatywna aparycja

Zainteresowane dziewczyny prosimy o przesłanie CV wraz z dwoma wyraźnymi zdjęciami twarzy i sylwetki.