STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Praca dla hostess – gry i zabawy z dziećmi - Opole

Praca dla hostess – gry i zabawy z dziećmi - Opole

Opole - Opolskie

2015-08-20 11:05

Lokalizacja: Opole – strefa w CH Karolinka

Akcja w dniach od 5.09.2015 do 17.09.2015 – 13 dni

Dni i godziny pracy (dla zainteresowanych możliwość pracy przez cały dzień):

• Poniedziałek - sobota 9:30 – 15:00
• Poniedziałek - sobota 15:00 – 21:00
• Niedziele 9:30-15:00 lub 15:00 – 20:00
Szkolenie: pierwszego dnia pracy od 8:30

Zadania:

• Praca z dziećmi – zabawa, konkursy, projekcja bajek „Było sobie życie”
• Animatorzy na podstawie materiałów oraz bajek tłumaczą zainteresowanym, czym zajmują się poszczególne organy: mózg, serce, układ krążenia, wykorzystując manekiny.

Oferujemy:

• Stawka 10 zł netto/h
• Umowa zlecenie
• Możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Oczekujemy:

• Dyspozycyjności w wybranych dniach i godzinach
• Szukamy osób aktywnych i komunikatywnych, z pozytywnym podejściem do pracy i ludzi
• Mile widziane osoby uczące się

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem, na którym widoczna jest twarz i sylwetka.