STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Praca dla Hostów w Jankach – obsługa strefy nowych technologii!

Praca dla Hostów w Jankach – obsługa strefy nowych technologii!

Pruszków - Mazowieckie

2015-08-20 11:43

Szczegóły projektu:
Czas pracy: od 8 września do 13 września 2015 – 6 dni

Godziny pracy (możliwość pracy cały dzień):
• Wtorek – sobota 9:30 – 15:00 lub 15:00 – 21:00
• Niedziela 9:30-15:00 lub 15:00-20:00

Strój: własne czarne spodnie, koszulka od Klienta

Miejsce pracy: Centrum Handlowe Janki

Zadania:

• Pilnowanie sprzętu oraz udostępnianie go zwiedzającym
• Regulowanie kolejek do zwiedzenia
• Informowanie o nowinkach technologicznych

Oferujemy:

• Pracę w fajnym, młodym zespole
• Stawkę 10 zł netto/h
• Umowę zlecenie

Oczekujemy:

• Panów z zacięciem technologicznym
• Komunikatywności
• Dyspozycyjności w ustalonych z Koordynatorem dniach i godzinach

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem twarzy i sylwetki.