Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa/promotor - Koszalin

Hostessa/promotor - Koszalin

Koszalin - Zachodniopomorskie

2015-09-08 10:41

Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży, marketingu i logistyki. Współpracujemy z największymi międzynarodowymi koncernami oraz firmami polskimi. W związku ze współpracą z jednym z naszych Klientów – międzynarodowym producentem sprzętu AGD, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Hostessa / Promotor sprzętu AGD
Miejsce pracy: Koszalin
nr ref. AGD_Koszalin/08.2015

Zakres obowiązków:
• opieka nad klientami w dziale RTV / AGD
• dbałość o powierzoną ekspozycję produktową w wyznaczonym sklepie
• umieszczanie dodatkowych materiałów marketingowych
• przygotowywanie raportów z przeprowadzonych działań

Wymagania:
• podstawowa znajomość sprzętu RTV i AGD
• rzetelność i odpowiedzialność
• łatwość nawiązywania kontaktów, predyspozycje do pracy z Klientami
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub promocji sprzętu RTV AGD
• preferowane osoby uczące się

Oferujemy:
• szkolenie produktowe i sprzedażowe
• umowa zlecenie
• pracę w weekendy – ok. 20h/tygodniowo
• elastyczny grafik pracy

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV wraz zaznaczonym numerem referencyjnym nr ref.: AGD_Koszalin/08.2015 w tytule wiadomości na adres: [email protected]

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Cursor S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych.