STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hosstesy Gdansk-11-13.09 wyplata juz 18.09, degustacja

Hosstesy Gdansk-11-13.09 wyplata juz 18.09, degustacja

Gdańsk - Pomorskie

2015-09-08 13:12

Wymagania:
dyspozyjnosc piatek sobota i niedziela 10-18
Wybor marketow
Biedronka 4207 Gdańsk ul. Myśliwska 27
Biedronka 5519 Gdańsk Szeroka
Biedronka 2214 Gdańsk Ul. Jelitkowski Dwór 2
Biedronka 5487 Gdańsk Kaprów
Biedronka 3756 Gdańsk ul. Potokowa
Biedronka 4208 Gdańsk Ul. Dąbrowszczaków 5
Biedronka 1146 Gdańsk Ul. Porębskiego 8
Biedronka 2283 Gdańsk Ul. Balcerskiego 12
Biedronka 3920 Gdańsk ul. Wielkopolska 62
Biedronka 4250 Gdańsk Ul. Pomorska 24
Biedronka 4262 Gdańsk ul. Piecewska 26

Obowiązki
aktywne prowadzenie degustacji kawy
aktywna sprzedaz

Oferujemy:
10zl netto( na reke) za kazda godzine pracy