STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Konsultantka kosmetyczna 120h miesięcznie 2000 zł netto

Konsultantka kosmetyczna 120h miesięcznie 2000 zł netto

Wrocław - Dolnośląskie

2015-09-10 14:08

Konsultantka kosmetyczna
Miejsce pracy: Wrocław

Praca w drogeriach i perfumeriach na rzecz jednego z największych producentów kosmetyków oraz zapachów.

START od września/października 2015
Czas realizacji projektu – min. pół roku
Obecnie szukamy Konsultantki do pracy 120h miesięcznie

Obowiązki:

• Aktywna sprzedaż produktów Klienta
• Realizacja założonych planów sprzedaży
• Umiejętne i efektywne nawiązanie kontaktu z klientem
• Raportowanie zgodne z ustalonym schematem w trakcie wizyty

Oferujemy:

• Wynagrodzenie 2000 zł netto miesięcznie
• Zatrudnienie na umowę zlecenie
• Profesjonalne szkolenia z trenerem
• Nienormowany czas pracy

Wymagania:

• • Dyspozycyjność w dniach wtorek-sobota (15 lub 20 dni miesięcznie w godzinach 11-20 po 6h lub 8h dziennie)
• Wiedza nt. rynku kosmetyków kolorowych, zapachów
• Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
• Wysoka kultura osobista i miła aparycja
• Dobre umiejętności interpersonalne
• Otwartość na klienta

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dwoma zdjęciami twarzy i sylwetki.