STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Konsultantka kosmetyczna 120h miesięcznie 2000 zł netto

Konsultantka kosmetyczna 120h miesięcznie 2000 zł netto

Katowice - Śląskie

2015-09-10 15:14

Praca w drogeriach i perfumeriach na rzecz jednego z największych producentów kosmetyków oraz zapachów.

START od września/października 2015

Czas realizacji projektu – min. pół roku

Obecnie szukamy Konsultantki do pracy 120h miesięcznie

Obowiązki:

• Aktywna sprzedaż produktów Klienta

• Realizacja założonych planów sprzedaży

• Umiejętne i efektywne nawiązanie kontaktu z klientem

• Raportowanie zgodne z ustalonym schematem w trakcie wizyty

Oferujemy:

• Wynagrodzenie 2000 zł netto miesięcznie

• Zatrudnienie na umowę zlecenie

• Profesjonalne szkolenia z trenerem

• Nienormowany czas pracy

Wymagania:

• Pełna dyspozycyjność, również w weekendy

• Wiedza nt. rynku kosmetyków kolorowych, zapachów

• Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów

• Wysoka kultura osobista i miła aparycja

• Dobre umiejętności interpersonalne

• Otwartość na klienta

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dwoma zdjęciami twarzy i sylwetki pod adres (tytuł wiadomości: Konsultantka Katowice).