STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa na promocje produktów alkoholowych

Hostessa na promocje produktów alkoholowych

Tychy - Śląskie

2015-09-14 21:06

Agencja promocyjna poszukuje hostess na akcję promocyjną jednej ze znanych marek alkoholowych.

Opis stanowiska:
- dobór produktów reprezentowanej marki,
- zapoznanie konsumenta z nowym asortymentem.

Wymagania:
- wiek 18-25 lat,
- status studenta,
- książeczka sanepidowska,
- minimum 170 cm wzrostu,
- nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- przebojowość, otwartość i komunikatywność,
- dyspozycyjność w piątek i sobotę.

Lokalizacje: Katowice, Bytom, Chorzów, Ruda Śląska, Tychy, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- terminowe wypłaty,
- stałą współpracę przy ciekawych projektach,
-pracę w młodym, kreatywnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (prosimy o dołączenie zdjęcia do CV).