Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa - M&L Delikatesy

Hostessa - M&L Delikatesy

Sulejówek - Mazowieckie

2015-09-15 11:18

Zadania:
- Aktywne zachęcanie Klientów sklepu do degustacji produktów spożywczych
- Zachęcanie do zakupów wyrobów firmy
- Wspieranie działań marketingowych firmy

Wymagania:
- Miła aparycja
- Wysoka kultura osobista
- Motywacja do pracy
- Otwartość, komunikatywność i pozytywne nastawienie

Oferujemy:
- Przyjazną atmosferę pracy
- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy
- Pracę w oparciu o umowę zlecenie w niepełnym wymiarze godzin (16 – 20h / tydzień)

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926).