STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Konsultantka zapachowa – perfumerie w Warszawie

Konsultantka zapachowa – perfumerie w Warszawie

Warszawa - Mazowieckie

2015-09-25 16:40

Miejsce pracy: Warszawa - Sephora, Douglas

START od października 2015

Czas realizacji projektu – min. pół roku

Obecnie szukamy Konsultantki do pracy 60h miesięcznie

Obowiązki:

• Aktywna sprzedaż produktów Klienta
• Realizacja założonych planów sprzedaży
• Umiejętne i efektywne nawiązanie kontaktu z klientem
• Raportowanie zgodne z ustalonym schematem w trakcie wizyty

Oferujemy:

• Wynagrodzenie 1000 zł netto miesięcznie dla osoby studiującej
• Zatrudnienie na umowę zlecenie
• Profesjonalne szkolenia z trenerem
• Nienormowany czas pracy

Wymagania:

• Dyspozycyjność w dniach wtorek-sobota (10 dni miesięcznie w godzinach 11-20 po 6h dziennie)
• Wiedza nt. rynku kosmetyków kolorowych, zapachów
• Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
• Wysoka kultura osobista i miła aparycja
• Dobre umiejętności interpersonalne
• Otwartość na klienta

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dwoma zdjęciami twarzy i sylwetki.