Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotor Marki

Promotor Marki

Warszawa - Mazowieckie

2015-10-19 13:10

Firma ASM GROUP specjalizuje się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy, outsourcing sił sprzedaży, dystrybucja materiałów POS, monitoring cen, jak również wsparcie w procesie wprowadzania nowych produktów, to główny zakres usług.

Aktualnie dla naszego partnera biznesowego, lidera w swojej kategorii w branży elektro, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Promotor Marki

Miejsce pracy: Warszawa - Al.Krakowska 61

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na wymienionym stanowisku będzie zajmować się profesjonalną obsługą Klienta, realizacją celów sprzedażowych, a także dbaniem o salon sklepowy i ekspozycję towaru.

Nasze oczekiwania:

•Doświadczenie na podobnym stanowisku (Promotor, Ambasador, Dedykowany Sprzedawca, Doradca Klienta)- warunek konieczny
•Zainteresowanie tematyką drukarek
•Status studenta
•Znajomość technik sprzedaży
•Umiejętność nawiązywania kontaktu z Klientem
•Umiejętność prezentowania produktów i jego zalet
•Praktyczna umiejętność obsługi komputera
•Umiejętność pracy w zespole
•Komunikatywność
•Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

•Odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole
•Umowę zlecenie/ (praca od pt- ndz)
•Pracę w ciekawej i rozwijającej się branży
•Stawkę godzinową 12zł netto/h+ atrakcyjne premie
•Kompleksowe szkolenia
•Pracę weekendową od zaraz (Start: 23.10.2015r.)

Zainteresowane osoby, które posiadają wyżej wymienione kwalifikacje prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na przetwarzanie przez ASM GROUP, moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.).