STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotor Marki w Media Markt/Rtv Euro Agd

Promotor Marki w Media Markt/Rtv Euro Agd

Poznań - Wielkopolskie

2015-10-21 18:28

Ogólnopolska Agencja PMV dla De’Longhi Group, producenta drobnego sprzętu AGD poszukuje młodych, ambitnych osób, do pracy jako promotor marki na akcjach promocyjnych w całej Polsce

Czas trwania akcji 17.10 – 31.12
Stawka 10 zł/h netto
Praca w każdą soboty i niedziele
12/16 godzin tygodniowo

Opis stanowiska:
- aktywną sprzedaż i prezentacja produktów
- dbanie o wizerunek reprezentowanej firmy
-fachowe doradztwo na temat produktów
-dbałość o ekspozycję

Od kandydatów oczekujemy:
- wysokiej komunikatywności, swobody w prowadzeniu rozmów i łatwości w doborze argumentów,
- umiejętności sprzedażowych,
- pozytywnego nastawienia do pracy,
- komunikatywność i wysoka kultura osobista
- orientacja na wyniki i osiąganie celu
- starannego wypełniania obowiązków oraz raportowania,
- osoby pełnoletnie (mile widziani studenci I,II roku)
- mile widziana znajomość branży małego AGD

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o dzieło
- szkolenia produktowe
- pracę w zespole młodych, energicznych ludzi,
- praca w weekendy
- możliwość awansu w strukturach firmy oraz zatrudnienie przy długoterminowym projekcie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem, wpisując w temacie wiadomości „promotor i miasto”.
W aplikacji proszę umieścić zgodę na przetwarzanie danych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).