STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa - 1.06.11 - okolice Poznania - ATRAKCYJNA STAWKA!

Hostessa - 1.06.11 - okolice Poznania - ATRAKCYJNA STAWKA!

Poznań - Wielkopolskie Nr ref.: HOS/05/11/POZ

2011-05-18 13:47

W chwili obecnej dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: HOSTESSA

Miejsce Pracy: okolice POZNANIA
Nr Ref.: HOS/05/11/POZ

Wymagania:
1. Ważna KSIĄŻECZKA SANEPIDU
2. Dyspozycyjność dn. 1.06.2011r.
3. Status ucznia/studenta
4. Punktualność i obowiązkowość
5. Łatwość nawiązywania kontaktu z klientem

Mile widziane:
1. Doświadczenie w akcjach promocyjnych

Zakres obowiązków:
1. Obsługa promocji

Oferujemy:
1. Atrakcyjna stawka godzinowa
2. Możliwe nawiązanie współpracy podczas kolejnych akcji promocyjnych

Aplikacje prosimy przesyłać drogą elektroniczną w tytule wiadomości podając numer referencyjny (wiadomości bez nr ref. NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE).