STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessy - praca w piątk i soboty cały czerwiec i lipiec 100złdzień pracy!!!

Hostessy - praca w piątk i soboty cały czerwiec i lipiec 100złdzień pracy!!!

Sopot - Pomorskie Nr ref.: HOS/PIW/SOP

2011-05-19 15:48

Wymagania:
- status ucznia / studenta
- pełnoletność
- dyspozycyjność we wszystkie wieczory w piątki i soboty czerwca i lipca
- szczupła sylwetka
- miła aparycja
- mile widziane doświadczenie w zawodzie hostessy
- wysoka komunikatywność
- energia, optymizm
- mile widziana znajomość języka angielskiego
obowiązki:

- prowadzenie degustacji
- udzielanie informacji na temat produktu
oferujemy:

- pracę przy promocji uznanej na rynku marki alkoholu
- umowę cywilno-prawną
- pracę w miłym zespole
- opiekę koordynatora
- atrakcyjne wynagrodzenie: 100 zł brutto za dzień pracy (prawie 700 zł na rękę za całość)
- dla dobrych osób możliwość podjęcia dodatkowych zleceń
opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv, 2 zdjęć twarzy i sylwetki (max 500 kB) lub linku do portfolio oraz kilku zdań na temat swojego doświadczenia w charakterze hostessy/animatora/modela/modelki z podaniem nr ref. HOS/PIW/06. Prosimy o podanie lokalizacji, która Panią/a interesuje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".