STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Warszawa - HOSTESSY / HOST - konferencja 3 grudnia. 15 zł/h

Warszawa - HOSTESSY / HOST - konferencja 3 grudnia. 15 zł/h

Warszawa - Mazowieckie

2015-11-04 21:45

Warszawa - HOSTESSY / HOST - konferencja 3 grudnia.

Poszukujemy osób do obsługi konferencji na 3 grudnia (czwartek), różne lokalizacje i zadania:

A) Lokalizacja: Wydział Zarządzania UW
- Hostessy, godziny: 10.00-17.00
- Zadania: pakowanie i rozdawanie gadżetów i materiałów konferencyjnych, witanie i rejestracja gości.
- Stawka: 15 zł/h netto.

B) Lokalizacja: Wydział Zarządzania UW
- Hostessa LUB host, godziny: 10.00-17.00
- Zadania: obsługa szatni.
- Stawka: 12 zł/h netto.

C) Lokalizacja: Giełda Papierów Wartościowych
- Hostessy, godziny: 17.00-22.00
- Zadania: witanie i zapraszanie gości na kolację oraz wręczanie nagród.

Dla hostess zapewniamy czarne sukienki, w przypadku hosta obowiązuje czarny garnitur we własnym zakresie.

WYMAGANIA:
- Atrakcyjna sylwetka i miła aparycja (zwłaszcza dla opcji A i C :) )
- Doświadczenie jako hostessa
- Bezwzględna punktualność
- Status ucznia lub studenta

Zgłoszenie musi zawierać: wiek, wzrost, kilka zdjęć, opis doświadczenia i numer telefonu ORAZ wybraną opcję aplikacji (A, B, C).