STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Konsultantka perfumeryjna 29.11 Sephora

Konsultantka perfumeryjna 29.11 Sephora

Gdańsk - Pomorskie

2015-11-16 14:54

Poszukujemy komunikatywnej, energicznej, otwartej na klienta, odpowiedzialnej i sympatycznej Konsultantki perfumeryjnej, posiadającej status studenta/ucznia, dyspozycyjnej w okresie grudniowym do promocji znanej marki perfum w perfumerii SEPHORA Galeria Bałtycka.

Szczegóły oferty:
Umowa - umowa zlecenie
Stawka – 13,00 zł brutto/godz.
Praca – 12.00-20.00

Wymagania:
- wysoka kultura osobista, optymistyczne nastawienie,
- doświadczenie w obsłudze klienta,
- umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientem,
- wykształcenie kierunkowe (kosmetyczne, medyczne) będzie dodatkowym atutem,

Obowiązki:
- promowanie zapachów znanej marki,
- dbałość o estetyczny wizerunek stanowiska,
- dbanie o wysoki poziom budowania relacji z klientami,

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy podczas promocji,
- możliwość nawiązania dalszej stałej współpracy z Agencją, podczas wielu ciekawych projektów marketingowych,
- pracę w młodym i dynamicznym zespole