Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Ambasadorka marki

Ambasadorka marki

Chorzów - Śląskie

2015-11-18 15:57

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy najlepszych Kandydatów na stanowisko:
Promotorka Marki / Ambasadorka

Miejsce pracy: Chorzów
Nr ref.: Amb/11/15/KTW

Oferujemy:
Atrakcyjną stawkę godzinową 17,52 zł brutto / h
Miesięczne premie za dobre wyniki – system motywacyjny
Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
Narzędzia niezbędne do pracy

Zadania:
Informowanie o promocjach, produktach, markach wyrobów tytoniowych Klienta
Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań
Dystrybuowanie materiałów reklamowych

Wymagania:
Dyspozycyjność od wtorku do soboty
Mile widziani studenci dzienni i zaoczni
Miła aparycja, wysoka prezencja
Zaangażowanie i zmotywowanie do pracy

Oferta pracy tymczasowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV