Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HOSTESSY PUCK 560 ZŁ!!!!

HOSTESSY PUCK 560 ZŁ!!!!

Puck - Pomorskie Nr ref.: PUC/PIW/06

2011-05-30 23:34

Wymagania:
- status ucznia / studenta

- miejsce zamieszkania w okolicach Władysławowa lub Pucka
- pełnoletność
- dyspozycyjność we wszystkie piątki i soboty czerwca popołudniami
- udział w 1-2godzinnym szkoleniu 02.06 godz. 18:00-20:00 w Gdańsku
- szczupła sylwetka
- miła aparycja
- mile widziane doświadczenie w zawodzie hostessy
- wysoka komunikatywność
- energia, optymizm
- mile widziana znajomość języka angielskiego

obowiązki:

- prowadzenie degustacji
- udzielanie informacji na temat produktu
- utrzymywanie porządku na standzie
- uzupełnianie produktów

oferujemy:

- pracę w dni:

3-4 czerwca
10-11 czerwca
17-18 czerwca
24-25 czerwca

Piątki od: 14:00 – 20:00
Soboty od: 12:00 – 20:00

- pracę przy promocji uznanej na rynku marki alkoholu
- umowę cywilno-prawną
- pracę w miłym zespole
- opiekę koordynatora
- atrakcyjne wynagrodzenie 10 zł/h na rękę (ok. 560 zł za całe zlecenie) płatne do 21 lipca
- dla dobrych osób możliwość podjęcia dodatkowych zleceń

opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv, 2 zdjęć twarzy i sylwetki (max 500 kB) lub linku do portfolio oraz kilku zdań na temat swojego doświadczenia w charakterze hostessy/animatora/modela/modelki. W tytule wiadomości prosimy o podaniem nr ref. WŁA/PIW/06 jeżeli interesuje Państwa praca we Władysławowie lub PUC/PIW/06 jeżeli interesuje Państwa praca w Pucku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".