STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessy promocja samochodu XII 15 i I 16

Hostessy promocja samochodu XII 15 i I 16

Czeladź - Śląskie

2015-11-27 10:33

Szukamy hostess do obsługi strefy w galerii handlowej promującej nowy model samochodu.

Wymagania: długie włosy, rozmiar 36/38, doświadczenie w podobnych akcjach.

Godziny pracy: strefa czynna w godzinach otwarcia galerii handlowej 10-12 godzin. Praca zmianowa, 2 hostessy po 6-8 godzin.

Obowiązki: zapraszanie potencjalnych klientów na strefę, informowanie o ofercie klienta, zapisywanie na jazdy próbne, wypełnianie formularzy i przygotowanie raportów na koniec pracy.

Stawka: 18 zł netto/godzina - umowa zlecenie
terminy:

M1 Czeladź 15-20.12.2015
Silesia Katowice 12-17.01.2016
Wola Park Warszawa 12-17.01.2016
Złote Tarasy Warszawa 26-31.01.2016

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciami z potwierdzeniem terminu/miejsca pracy.

UWAGA!!! Prosimy o naturalne zdjęcia, z delikatnym makijażem.