STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Warszawa - hostessy na akcja promocyjna mobilnej aplikacji - 5-6.12. Stawka 14 lub 20 zł/h netto w zależności od lokalizacji

Warszawa - hostessy na akcja promocyjna mobilnej aplikacji - 5-6.12. Stawka 14 lub 20 zł/h netto w zależności od lokalizacji

Warszawa - Mazowieckie

2015-12-01 22:27

Warszawa - akcja promocyjna mobilnej aplikacji - różne lokalizacje w Wawie. 5-6 grudnia.

Poszukujemy:
A) 2 hostess do Blue City (14 zł/h netto)
B) 5 hostess do rozdawania ulotek i informowania o aplikacji na powietrzu (20 zł/h netto).

A)
DATA: 5-6 grudnia (sobota-niedziela)
MIEJSCA: Warszawa, Blue City
GODZINY: 12.00-18.00

STAWKA: 14 zł/h netto (168 zł netto całość)

ZADANIA: Promowanie aplikacji zakupowej, udzielanie informacji, rozdawanie gadżetów w zamian za instalację aplikacji na smartfonie.
(Zgłoszenia tylko na oba dni pracy)

B)
DATA: 5 grudnia (sobota)
MIASTO: Warszawa.
GODZINY: 12.00-16.00
LOKALIZACJE : praca na powietrzu, przed centrami handlowymi:
1) Arkadia, 2) Wola Park, 3) Galeria Mokotów, 4) Złote Tarasy, 5) przy Rotundzie.

STAWKA: 20 zł/h netto (80 zł netto całość)

ZADANIA: Rozdawanie ulotek, udzielanie krótkiej informacji o aplikacji mobilnej.

WYMAGANIA:
- Duża aktywność w pracy!
- Doświadczenie jako hostessa,
- Punktualność i sumienność,
- Status ucznia lub studenta,
- dodatkowo do pracy w Blue City - dobra obsługa smartfona (Andorid/ iPhone), własny smartfon, umiejętność sprawnego poruszania się po aplikacjach mobilnych.

*** UWAGA: Zgłoszenie MUSI zawierać w treści wiadomości: wiek, wzrost, kilka zdjęć, opis doświadczenia i i numer telefonu oraz wybraną opcję (A, B lub obie) i wszystkie możliwe lokalizacje pracy.

Agencja Bluebottle