STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukiwane doświadczone promotorki klubowe.

Poszukiwane doświadczone promotorki klubowe.

Wrocław - Dolnośląskie

2015-12-06 20:07

Zatrudnię doświadczonych promotorów i promotorki klubowe do pracy dla klubu Burlesque w rynku.
Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia:
1) wypłata w formie tygodniówek : 10 zł/h netto + prowizja (42 zł netto) + dodatkowa premia dla najlepszych,
2) elastyczny grafik ustalany z tygodniowym wyprzedzeniem,
3) zarobki rzędu od 700-800 zł tygodniowo,
4) 6 godzin pracy na zmianie,
5) praca w samym centrum w zgranym i dynamicznym zespole,
6) stabilna praca w oparciu o umowę
Obowiązki:
1) wręczanie zaproszeń,
2) udzielanie informacji odnośnie klubu.
Profil kandydata:
1) doświadczenie,
2) wysoko rozwinięta komunikatywność,
3) optymizm i charyzma,
4) zaangażowanie i poważne traktowanie swoich obowiązków w pracy.
Oferta skierowana tylko do odpowiedzialnych i zdecydowanych osób.
Zapraszam do kontaktu.