STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - 2 HOSTESSY NA VERVA STREET RACING WARSZAWA!!!

2 HOSTESSY NA VERVA STREET RACING WARSZAWA!!!

Warszawa - Mazowieckie Nr ref.: HOS/WAW/VER

2011-06-03 13:27

wymagania:
- status ucznia / studenta
- dyspozycyjność w dniu 18 czerwca (sobota) w ciągu dnia (najprawdopodobniej 9-17)
- szczupła sylwetka
- miła aparycja
- mile widziane doświadczenie w zawodzie hostessy
- wysoka komunikatywność
- optymizm

obowiązki:

- zachęcanie osób do zbierania punktów w programie Vitay
- wypisywanie zgłoszeń
- wydawanie kart
- udzielanie podstawowych informacji na temat prOgramu

oferujemy:

- pracę w dniu 18 czerwca
- pracę podczas bardzo medialnego eventu
- umowę cywilno-prawną
- atrakcyjne wynagrodzenie 150 zł/dzień pracy na rękę płatne przelewem do 21go lipca
- dla dobrych osób możliwość podjęcia dodatkowych zleceń

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv, 2 zdjęć twarzy i sylwetki (max 500 kB) lub linku do portfolio oraz kilku zdań na temat swojego doświadczenia w charakterze hostessy/animatora/modela/modelki.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".