STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Szukamy konsultantki ds. kosmetyków kolorowych

Szukamy konsultantki ds. kosmetyków kolorowych

Wrocław - Dolnośląskie

2016-01-13 12:27

60h miesięcznie

Praca we wrocławskich drogeriach: Hebe, Rossmann, Superpharm

10 dni w miesiącu po 6h – możliwe zmiany w grafiku na prośbę konsultantki
Dni do dyspozycji: środy, czwartki, piątki – nic więcej

1027 zł netto miesięcznie dla os. studiującej
750 zł netto miesięcznie dla bezrobotnej bez chor. / 727 zł netto dla bezrobotnej z chorobowym
Umowa zlecenie

Zadania:

- zachęcanie konsumentów i konsumentek do zakupu kosmetyków kolorowych
- raportowanie po dniu pracy w aplikacji mobilnej na telefonie służbowym – obecność, ilość sprzedanych produktów

Strój własny, czarny – spodnie/spódnica, koszulka, baleriny

Szkolenie indywidualne z materiałów przesłanych drogą mailową w styczniu
Start w styczniu (20-22 i 27-29 stycznia), dalsza kontynuacja w lutym

Szkolenie ogólne ze sprzedaży i produktów w lutym – dla wszystkich konsultantek

Wymagania: doświadczenie w animacji sprzedaży, doradztwo sprzedażowe w sklepach