STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - DERMOKONSULTANTKA- TRÓJMIASTO

DERMOKONSULTANTKA- TRÓJMIASTO

Gdańsk - Pomorskie

2016-01-15 10:29

Firma ALES GROUPE POLSKA Sp. z o.o. – dystrybutor w Polsce dermokosmetyki marki LIERAC i PHYTO
od ponad 20 lat - poszukuje kandydatki na stanowisko:

Dermokonsultantka

Zadania:
Przeprowadzanie dermokonsultacji w aptekach
Doradztwo w zakresie pielęgnacji skóry i włosów
Prezentacja marki w punktach sprzedaży
Wymagania:
Znajomość tematyki kosmetycznej
Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe w kierunku kosmetologicznym lub pokrewnym
Znajomość MS Office
Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność
Dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność
Wysoka kultura osobista
Doświadczenie na stanowisku dermokonsultantki mile widziane
Oferujemy:
Profesjonalne szkolenia
Atrakcyjne wynagrodzenie i systemy motywacyjne
Możliwość samodzielnego ustalania godzin pracy
Stałe wsparcie merytoryczne i organizacyjne