STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Warszawa - HOŚCI/ANIMATORZY (panowie) do akcji marketingowej w znanej Warszawskiej knajpie

Warszawa - HOŚCI/ANIMATORZY (panowie) do akcji marketingowej w znanej Warszawskiej knajpie

Warszawa - Mazowieckie

2016-01-18 00:02

Warszawa - HOŚCI/ANIMATORZY (panowie) do akcji marketingowej w znanej warszawskiej knajpie.

Poszukujemy hostów/animatorów do pracy przy akcji z nagrodami "Odłóż telefon. Zacznij rozmawiać".

MIASTO: Warszawa, Plac Konstytucji.
DATA: cały luty
GODZINY:
1 zmiana - 10.00-16.00 (6 h)
2 zmiana - 16:00-24:00 (8 h)

STAWKA: 14 zł/h netto
Całość dla 1 zmiany - całość 2520 zł netto.
Całość dla 2 zmiany - całość 3360 zł netto.

Preferowane osoby na cały okres dla danej zmiany, ale możliwość również ułożenia grafiku.

ZADANIA:
- Udzielanie pełnych, wyczerpujących informacji na temat akcji,
- Udzielanie instrukcji jak korzystać z platformy sprawdzającej odłożenie telefonu,
- Proaktywne dbanie o komfort gości, upewnianie się o tym że wszystko jest w porządku,
- Informowanie kelnera o chęci złożenia zamówienia / zapłacenia rachunku przez gości,
- Zbieranie podpisanych zgód na udział w akcji,
- Robienie zdjęć polaroidowych gościom i umieszczanie ich na tablicy magnetycznej nad stolikiem.

WYMAGANIA:
- Szukamy osób pozytywnych, energicznych, proaktywnych, komunikatywnych :)
- Język angielski komunikatywny w przypadku konwersacji z obcokrajowcami,
- Doświadczenie w gastronomii będzie dodatkowym atutem (ale nie wymagane)

ZGŁOSZENIE MUSI zawierać dane: wiek, wzrost, kilka zdjęć, opis doświadczenia, numer telefonu(!), stopień znajomości języka angielskiego, informację o statusie (lub braku) studenta/ucznia, informację o możliwej zmianie pracy, informację o możliwych dniach pracy (cały miesiąc/ w tygodniu/ w weekendy/ wybrane dni) - w sumie nie może być mniej niż 10 dni lub 2 weekendy.

Agencja Bluebottle