Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Merchandiser - Canon

Merchandiser - Canon

Warszawa - Mazowieckie

2016-01-19 15:23

Firma ASM GROUP specjalizuje się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy, outsourcing sił sprzedaży, dystrybucja materiałów POS, monitoring cen, jak również wsparcie w procesie wprowadzania nowych produktów, to główny zakres usług.

Jesteś osobą otwartą i uśmiechniętą?

Motywuje Cię osiąganie wyznaczonych celów?

Jeśli chcesz rozpocząć swoją karierę w branży FOTO-VIEDO i stać się częścią zespołu handlowego wiodącego producenta urządzeń foto na świecie – firmy Canon – zostań:
Merchandiserem Canon

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na wymienionym stanowisku będzie zajmować się prowadzeniem szkoleń produktowych, dystrybucją materiałów POS a także dbaniem o ekspozycję i wizerunek firmy w podległych lokalizacjach.

Nasze oczekiwania:
• Doświadczenie na stanowisku związanym z branżą fotograficzną
• Zainteresowanie tematyką –aparaty, kamery, drukarki
• Umiejętność prezentowania produktów i ich zalet
• Łatwość przyswajania specjalistycznej wiedzy
• Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
• Praktyczna umiejętność obsługi komputera
• Umiejętność pracy w zespole
• Komunikatywność, wysoka kultura osobista
• Dyspozycyjność (oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin)

Oferujemy:
• Długofalową współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej lub chęć jej założenia
• Dostęp do nowoczesnych technologii oraz kompleksowe szkolenia
• Narzędzia służbowe (samochód, telefon)
• wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania
Zainteresowane osoby, które posiadają wyżej wymienione kwalifikacje prosimy o kontakt poprzez aplikację.

Zgłoszenia przyjmujemy do 4go lutego.

Uwaga - Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na przetwarzanie przez ASM GROUP S.A. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.).