STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy kandydatów na stanowisko ANKIETER/ANKIETERKA! Praca od zaraz!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko ANKIETER/ANKIETERKA! Praca od zaraz!

Wrocław - Dolnośląskie

2016-01-25 14:48

Jesteś energiczną, życzliwą i uśmiechniętą osobą?

Nie boisz się ciekawych i zróżnicowanych zadań?

Zostań naszym ankieterem i pracuj w dogodnych dla siebie godzinach

Jedna z największych sieci szkół językowych poszukuje pracowników, których zadaniem będzie przeprowadzanie badań dotyczących znajomości języka angielskiego w bezpośrednim kontakcie z klientem - bez sprzedaży!

Obowiązki:

•Przeprowadzanie krótkich ankiet (4 pytania) na terenie / centrum Wrocławia
Wymagania:
•Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
•Łatwość w nawiązaniu kontaktów
•Wysoka kultura osobista
Oferujemy:
•Elastyczne godziny pracy
•Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
•Pracę dla nowoczesnej, rozwijającej się firmy
•Długofalową współpracę

Prześlij nam swoje CV przez formularz lub zostaw kontakt do siebie :)