STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - [OLSZTYN VM] szukamy hostess do pracy na konferencji 20.06.2011

[OLSZTYN VM] szukamy hostess do pracy na konferencji 20.06.2011

Olsztyn - Warmińsko-Mazurskie Nr ref.: OLSZTYN VM

2011-06-14 11:19

szukamy hostess do pracy na konferencji/szkoleniu w Olsztynie.

DATA PRACY: 20.06.2011
CZAS PRACY: 09.00-12.00 lub 09.00-15.00 (o czasie zdecyduje klient na początku pracy)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Typowo konferencyjne: rejestracja gości, pomoc organizacyjna, informowanie gości
STRÓJ: własny: czarna spódnica przed kolano, biała koszula, cieliste rajstopy, delikatny makijaż
WYNAGRODZENIE: 80 pln lub 120 pln netto (zależnie czy 3 czy 6 godzin) płatne do 14 dni po realizacji zlecenia

Na zgłoszenia na adres hostessy[at]czarnymat.com ([at] zamienić należy na "małpę" typową dla maila) z tematem [OLSZTYN strefa] zawierające:

- dane kontaktowe (imię, nazwisko, wiek, telefon, miasto)
- min. 4 zdjęcia (2 twarzy, 2 sylwetki)
- wzrost
- waga
- wymiary (plus rozmiar biustonosza)
- doświadczenie
- informację czy posiadasz status studentki bądź jesteś zatrudniona na umowę o pracę (kwestia ZUS)

czekamy do soboty, 18.06.2011 do południa. Wybrane kandydatki dostaną potwierdzenie tego samego dnia. Zapraszamy do pracy!

Czarny Mat