STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Dermokonsultantka (Apteki Super-pharm)

Dermokonsultantka (Apteki Super-pharm)

Wrocław - Dolnośląskie

2016-02-17 14:26

Firma ASM GROUP S.A specjalizuje się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy, outsourcing sił sprzedaży, dystrybucja materiałów POS, monitoring cen, jak również wsparcie w procesie wprowadzania nowych produktów, to główny zakres usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży kosmetycznej poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk/ Łódź/Poznań/Wrocław/Katowice (proszę o wskazanie dogodnej lokalizacji)

Opis stanowiska:

-Udzielanie porad kosmetycznych w aptekach Super-pharm,
-Pomoc Klientom w wyborze odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji skóry,
-Profesjonalne doradztwo w zakresie stosowania kosmetyków z wybranego asortymentu,
-Dbanie o wysoki poziom sprzedaży,
-Systematyczne raportowanie wyników sprzedaży,
-Współpraca z przedstawicielami handlowymi przy przygotowaniu i prowadzeniu akcji promocyjnych oraz eventów.

Wymagania:

-Mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej oraz wykształcenie kierunkowe (kosmetologia, farmacja),
-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
-Wysoka kultura osobista,
-Dyspozycyjność,
-Status studenta (mile widziane studentki wieczorowe),
-Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz duża samodzielność i efektywność w działaniu,
-Komunikatywność, pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy, zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy,
-Uśmiech na twarzy,
-Własny laptop.

Oferujemy:
-Grafik pracy do ustalenia ( środa- niedziela, pełen wymiar),
-3 miesięczny okres zatrudnienia, po tym okresie - możliwość przedłużenia zatrudnienia przez Klienta,
-Umowa zlecenie,
-Profesjonalne szkolenie ,
-Pracę dla prestiżowej firmy dermokosmetycznej,
-Dodatkowy system premiowania za realizację planów sprzedaży,
-Możliwość zdobycia doświadczenia w branży kosmetycznej,
-Rozpoczęcie współpracy od 4 marca (start z obowiązkowym szkoleniem w Warszawie, zwracamy koszty dojazdu).

Zainteresowane osoby, które posiadają wyżej wymienione kwalifikacje prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą formularza.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na przetwarzanie przez ASM GROUP, moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.).